Haz
03
2007

Röportaj…

Sevgili doğum günü ailesi,

Bu siteyi gerçek ve geniş bir aile olmak için açtık bunu biliyorsunuz. Kitapla ilgili herkesin düşünceleri ister istemez “ben”de kilitleniyor. Okuyanlar “ben”i merak ediyor. İlk baskıda özgeçmişin ve resmimin yer almasına izin vermedim. Ağzımın payını aldım aile üyelerinden ve hemen gerekenleri yaptım :)

Şahsımla ilgili bu merakı anladığım ve hak verdiğim için Tanrı’nın insanoğluna sunduğu en büyük velinimet: İnternet’in bütün olanaklarından yararlanarak sizlere kendimi açma gayreti içindeyim. Hayatımı alabildiğine şeffaflaştırmak en büyük İnternet hayalim. Yeni sitemiz bu hafta içinde açılacak ve altyapının da bu doğrultuda oluşturulduğunu göreceksiniz. Evet ben, herşeyimle bu sitede, buRAKozdemir.com’da şeffaf olacağım. Bu kitabı taşıyabilmek için bunun böyle olması gerekiyor. Herşeye birlikte karar vereceğiz, çünkü bu kitap hepimizin…

Az önce gelen bir haberi hepinizle şeffaf bir biçimde paylaşmak istiyorum.
Ülkemizin yüksek tirajlı haftalık dergilerinden biri, benimle Tanrı’nın doğum günü hakkında söyleşi yapmak istiyor. 2. faz’a yeni girdiğimiz bu günlerde, bu röportajı yapalım mı yapmayalım mı? Ne diyorsunuz? Buna gelin buna birlikte karar verelim.
yorum@buRAKozdemir.com ‘a kısaca yazın.
Mailinizin subject (konu) kısmına Röportaj yazarsanız benim hayatımı çok kolaylaştırmış olursunuz.
sevgiyle
buRAK

Written by buRAKozDEMIR.com in: tanrı'nın doğum günlüğü |